Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /web/htdocs2/vamochraniautosk/home/www/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 6230
FAQ | VAM ochráni auto

VAM security system – dokonalé elektromechanické zabezpečenie áut pro krádežiam

Čo je VAM?

Zabezpečovací systém VAM je unikátny tým, že je založený na šesťcestnom elektromechanickom zabezpečovacie systémom, ale aj mechanickom princípe. Tým zaručuje ochranu vášho vozidla pred každým možným spôsobom krádeže.

Zlodeji potom nepochodia ani s:

  • použitím rušičiek GPS signálu
  • použitím čítačky kódov
  • použitím duplikátu kľůča
  • výmenou spínacej skrinky
  • výmenou palubovej dosky

Technické údaje

Napájacie napätie 0 – 28 V VDC

Prúdový odber: N U L O V Ý (0 mA) !

Teplotný rozsah: -65 °C až +125 °C

Prúdové zaťaženie: 4 A

Rozmer kazetky (VAMky): 51 x 34 x 13,5 mm

Váha VAMky: 20 g

Pre ktoré typy áut je VAM vhodný?

Montáž zabezpečenia je pre každé vozidlo individuálna. V každom vozidle sú zabezpečené iné časti a na iných miestach. Každé používa svoj vlastný logický kód kombinatoriky.

Dajú sa s VAM zabezpečiť aj iné autá než osobné?

VAM systémom vám zabezpečíme osobné auto, montujeme ho do viac ako 3000 modelov vozidiel. Radi vám zabezpečíme aj nákladné auto alebo pracovné stroje. VAM môžete mať tiež v karavane alebo jachte!

Môže se systém VAM rozbiť?

Túto možnosť samozrejme nemôžeme vylúčiť, ale zatiaľ sme sa so žiadnym prípadom, kedy by sa systém poškodil, nestretli. Ochrana VAM má certifikáciu kvality od renomovanej nemeckej skúšobne TÜV SÜD.

Koľko kaziet VAM dostanem?

Zákazník dostáva vždy 2 kazety preto, aby ich mohol mať na oboch kľúčoch od svojho vozidla. Ak kazetu stratíte, alebo vám bude ukradnutá, technik vám systém prekóduje a vydá nové kazety.

Ako dlho trvá samotná montáž?

Pretože sa každé auto zabezpečuje vždy individuálne, dĺžka montáže VAM systému sa líši v závislosti od typu vozidla, motorizácie a stupni výbavy. Priemerne trvá 3 až 4 hodiny.

Koľko áut ste už zabezpečili?

Systémom VAM bolo vybavených cca 6000 vozidiel. Evidujeme viac ako 500 neúspešných pokusov o krádež vozidla s VAM systémom.

Facebook