Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /web/htdocs2/vamochraniautosk/home/www/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 6230
O nás | VAM ochráni auto

O mne

Vo veku, keď má človek 45 rokov, ho už vo svete techniky naozaj dokáže máločo prekvapiť, najmä keď sa celý život zaoberá mechatronikou. Keď som sa však dozvedel, že na trhu je už 20 rokov systém VAM a ja o tomto zázraku nič neviem, dosť ma to zarazilo.

Po týždňoch hľadania, skúmania, pátrania a porovnávania s inými typmi zabezpečenia, alarmov, mechaník a imobilizérov mi doslova spadla sánka. Toto dielo je bezkonkurenčné a smelo môžem povedať, že vo svete sa takéto diela označujú ako MASTERPIECE. Najbežnejšie auto dneška má 5 dverí, 4 kolesá, 3 zrkadlá a 2 kľuče, no do budúcna mu bude stačiť už len 1 inštalácia VAM zabezpečenia aby Vám ho neodcudzili.

Momentálne neexistuje na svete žiadny spoľahlivejší produkt v pomere cena/protihodnota. Tento systém sa stane svetovým štandardom a ja dám za tento malý technický zázrak ruku do ohňa.

Zakladatelia

Už v roku 2014 redaktor relácie Pozor zákruta velmi trefne označil otca Štefana a syna Richarda Vámošových za Slovenských Einsteinov a neostáva nič iné, ako len súhlasiť.

Za 20 rokov vývoja a výroby, produkt a montáž prechádzajú neustálou modernizáciou. Tím má v dnešnej dobe už 18 stálych zamestnancov a mnoho externých partnerov.

Facebook